מבחנים ממוחשבים

המבחן הממוחשב V480

מבחן אישיות שפותח במכון. מיועד הן למיון והתאמה לתפקידים ולעבודה והן לאבחון לקליטה בישובים. ה V480 הוא כלי אבחון אובייקטיבי וסטנדרטי, המותאם לקריטריונים שהוגדרו על ידי הלקוח. המבחן מלמד על עוצמת תכונות  אישיות בהשוואה לאוכלוסיה הכללית.  תכונות כמו: יציבות נפשית, שליטה עצמית, אחריות, דומיננטיות, סובלנות ועוד…..

האבחון הממוחשב מאפשר לערוך מיון ראשוני של הפונים במצבים של מיון רב מועמדים.

  • מעל 25,000 מועמדים עברו אבחון זה, ורמת האמינות שלו גבוהה מאוד.
  • במצבים בהם הארגון מעוניין לעשות מבחן יותר קצר ובסביבת העבודה – פלט התוצאות מוצג בצורה גראפית בהירה, מאפשרת השוואה מהירה וקלה בין מספר מועמדים, הסקה מידית על מידת ההתאמה בין תכונות המועמד לתכונות הנדרשות לתפקיד / ליישוב, ובחירת המועמד המתאים ביותר לתפקיד. עם זאת כדאיי לזכור שמבחינה תאורטית לא כדאי להסתמך רק על כלי אחד.
  • ניתן לענות על השאלון בעברית, באנגלית, ברוסית וספרדית.

המבחן הממוחשב Q200 לשכירות ותושבות

בשיחות שערכנו עם מזכירי יישובים ומשכירי דירות ביישובים, גילינו בעיות וקשיים בתחומי ההשכרה. התברר כי היו במספר ישובים התנסויות קשות עם שוכרי דירות שפעלו בניגוד לנורמות המקובלות בישוב, ויש אף מקומות בהם נהגו בניגוד לחוקי המדינה (סמים, אלימות, הטרדה מינית, גניבה ועוד).

קיבוצים ומושבים רבים משכירים את הדירות הפנויות שלהם לאנשים חיצוניים אותם הם אינם מכירים. גם אם החוזה הקיים בין אנשים אלה לקיבוץ הוא חוזה של שכירות לתקופה קצרה, עדיין חשוב לדעת מי הם האנשים אותם אנחנו מכניסים לחצר ביתנו. חשוב שהאנשים הללו יהיו שכנים טובים, יקבלו את כללי המקום, וינהגו על פי הנורמות החברתיות המקובלות בישוב.

לצורך זה אנו פיתחנו את המבחן הממוחשב Q200, הניתן להתקנה אצלכם בישוב ומטרתו לאפשר הכרות עם המועמדים לשכירות במקסימום תועלת ומינימום השקעה.

המבחן הממוחשב Inbasket – למיון והתאמה לעבודה

בוחן מיומנויות ניהוליות ויכולת התמודדות במצבי ניהול שונים ומשתנים.

המבחן הממוחשב הינו סימולציה ניהולית בחיקוי תנאי מציאות אופטימליים תוך שימוש בטכנולוגיה רלוונטית לימינו.

  • ה Inbasket מאפשר מדידת זמני ביצוע והשוואה בין ביצועי הנבדקים.
  • ניתן להתאים את המבדק לתפקידים שונים בהתאם לניתוח העיסוק, דרישותיו והגדרת התכונות הנדרשות לביצוע.

דילוג לתוכן
Close Bitnami banner
Bitnami